#
6.Tautas balss

Komentāri pie rakstiem par bāriņtiesu ļaundarībām

http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/sabiedriba/viedoklis-par-valmieras-barintiesu.d?id=35831277&com=1&no=0&s=1#c35835595
Es
19.12.2010 17:11
Piekrītu! Tā viņi dara – formāli un kā pašiem izdevīgāk; pilnīgi liekas, ka viņiem ir kāds piecgades plāns, kas obligāti jāizpilda un tik un tik bērni jāizņem no ģimenēm.
Man arī gandrīz atņēma bērnus – aprūpētus un mīlētus, laikā, kad dzīvē gāja visgrūtāk. Kad mūsu ģimeni ar maziem bērniem ziemas laikā no denacionalizētas mājas gatavojās izlikt uz ielas salā, tad vadoties no likumiem, kas paredzēja, ka tiesās par bērnu izlikšanu uz ielas jābūt klāt bāriņtiesas pārstāvjiem, pati sameklēju šo iestādi un lūdzu ierasties tiesā, lai tiktu ievērots bērnu tiesību aizsardzības likums, ka bērni uz ielas nedrīkst dzīvot. Bāriņtiesa vienīgais bija gatava mani uzreiz no bērniem atbrīvot, aizvest uz kādu no bērnunamiem. Nesaprotu, kā tajos bērnunamos uz katru bērnu tērē 2 vai 3 simtus mēnesī… Ģimenēs pilnīgi pietiktu ar pusi no šīs summas, lai bērni būtu paēduši, apģērbti, aizvesti uz pulciņiem un vēl saņemtu par brīvu savu vecāku mīlestību..
Mazā
19.12.2010 18:13
TĀ MŪSU VALSTĪ NOTIEK.Socialie darbinieki nav gatavi strādāt savu darbu,bet izgāzt žulti pār cilvēkiem, kuri nespēj sevi aizstāvēt. Vai tā nav emocionala vardarbiba no šo soc.darboņu puses?
Valmiera rullē
19.12.2010 19:53
Varbūt rakstā ir dažas piepaceltas un pārāk emocionālas izjūtas, bet bāriņtiesa Valmierā tāda šerpa un pārvērtē savu nozīmīgumu. Paziņa raudāja, kad bojā aizgāja viņas vīrs , lai pieņemtu mantojumu mazgadīgo bērnu vietā, jāsaņem bāriņtiesas atļauja. Un tad nu viņa, divu bērnu māte, ļoti kārtīgs un centīgs, tīrīgs cilvēks, tika pazemota un iztaisīta par savu bērnu nīdēju. Tur tāda Polka uzvārdā, kuri burtiski pazemo jau tā smagos apstākļos nonākušos vecākus.
Rama
19.12.2010 21:25
Nu, Ozolnieku bāriņtiesa arī māk izcelties ar savu darbību!
Mamma
19.12.2010 21:45
Atlaist tos bāriņtiesas darbiniekus un vēl bērnus viņiem atņemt, lai izbauda, kā viņu apceltie vecāki jutās!
ripa
19.12.2010 22:01
Valsts varētu ietaupīt līdzekļus, likvidējot šos liekēžu kantorus!
cita pieeja
19.12.2010 22:20
līdzīgi personāži kā šie bāriņtiesas darboņi, kādreiz kleķerēja izsūtāmo sarakstus. morāli invalīdi!
Kaķene
19.12.2010 23:28
… sanāk tā, ja man nav daudz naudas, tad man nav tiesību laist pasaulē bērnus, bet, ja visi būs ar aukstāko izglītību, tad kurš tev šūs drēbes, slaucīs pagalmu un darīs citus mazāk atmaksātus darbus. Varbūt tu un tavi bērni? Ne pavelti ir teikts, ka tie, kas šķietas stāvam, lai pielūko, ka nekrīt.
Doma
20.12.2010 10:26
… Šajā stāstā likās jocīgi tas, ka bāriņtiesas darbinieki uzskata sevi par tik visvareniem, ka drīkst iebrukt jebkurā mājā pat neuzskatot par vajadzīgu ģimenei uzrādīt uz kāda pamata kaut ko dara.
Sanita
20.12.2010 11:40
Institūcijas patiešām savu varu nereti realizē preversā, pārspīlētā, absurdā formā, īpaši, ja kaut ko dara ātri, bez izsvēršanas un pārdomāšanas.
guza
20.12.2010 14:02
Kādas šausmas – nopēra ar siksnu! Un kurš tad bērnībā kaut vienu reizi nav ar to pa dupsi dabujis? Tagad sīkie tā izlaisti, ka paši prasās pēc žagara. Tās bāriņtiesas ir aptrakušas. Kā saka – labāk vispār nedzemdēt, lai vēlāk nav no saviem bērniem jābaidās.
Mx
20.12.2010 21:49
Lielākās gudrinieces bērnu auzināšanas jautājumos jau ir bezbērnu ālavas
Ivka
21.12.2010 09:14
Krīzes centru darbiniekiem jau vieglāk uzbrukt normālām, bet mazturīgām ģimenēm (turīgām baidās, jo var noalgot advokātu), nekā ņemties ar alkašu bērniem, kuru vecākiem viss pie kājas – parādīs vidējā pirksta kombināciju un pasūtīs uz vienu vietu, lai jau bērnus ņem un valsts audzina, jo tāpat zina – bērni atbēgs atpakaļ un 18 gados arī atgriezīsies pie ,,mīļajiem vecākiem.” Bet normālās ģimenes dzen stresā. Kad es vienai tādai aktīvai darbonei uzdevu tiešu jautājumu: ,,Kāpēc terorizējat normālas ģimenes, bet tādas, kur bērni neēduši un ubago, izliekaties neredzam? Kur šajā gadījumā ir jūsu profesionālā kompetence?”, viņa plātīja muti kā zivs un bolīja acis, jo teikt nebija ko. Tā LV bāriņtiesu politika ir virzīta uz ģimenes saišu graušanu, atraujot bērnus no vecākiem. Par to vajag ziņot un visur – Tautas balsī, Bez tabu, u.c.! Bet tālāk – trakāk! Tādi bērnu aizstāvji vazājas skolās un stāsta, ka bērniem ir tiesības un viņiem pat par emocionālu vardarbību ģimenē (kad māte liek izslaucīt istabu) ir jāziņo. Mans sīkais dēls vienu tādu tanti aplika, pasakot, ka viņš nav stukačs un vecākus mīl, lai tak tante iet ieskrieties 😉
Skatiens
21.12.2010 10:40
Ļoti brutāla pieeja ģimenes problēmu risināšanā no dienestu puses. Gan jau, ka ģimenei palīdzība ir vajadzīga, bet viena nopēršana nevar būt pamats bērna atņemšanai. Man arī ir gadījies savējo nopērt. Nelepojos ar to. Bet, ja pie manis kāds tāpēc ierastos ar šādām represijām, es pieliktu visas pūles, lai birokrātu dienas amatā būtu skaitītas.
Man gan ir bijusi minimāla saskare ar šiem krīzes centriem un bērnu namiem, bet visiem, kuri nonākuši šo rūpīgo dienestu paspārnē ir zīmogs pierē – totāls mīlestības trūkums, kas dzīves laikā nāk no šiem cilvēkiem laukā ļoti destruktīvos veidos. Tie ir sačakarēti cilvēki. Visas pūles jāiegulda, lai tiktu stiprināta ģimene, bet šādām programmām mūsu sociālajiem dienestiem nepietiek ne prāta, ne laika.
Pareiza palīdzība
21.12.2010 20:22
Šeit aprakstītais NAV PALĪDZĪBA no soc.darbinieku, mediķu un bāriņtiesas puses!!! Kā bijušais darbinieks šajās jomās saprotu, ka VALMIERIEŠI ir pārvērtējuši savu kompetenci, tā ģimenei – gan lieliem, gan maziem nodarījuši ļaunu
Krotovs
22.12.2010 00:10
LAtvijā nav bāriņtiesu, bet gan idiotu un kretīnu savēlēti mērgļi. Bērns būs pēdējais par ko viņi rūpēsies! Tas pats ir ļoti daudzās vietās, tikai pilnīgi pretēji. Kur reāli māte nevar garantēt bērna drošību dzīvojot jaunbūvē un bērnam tika pārsista galva, ka vajadzēja likt šuves, bāriņtiesa to vietu apskatot uzrakstija, ka vieta ir ideāla bērnam dzīvei! Būvlaukumā?! Tajā pašā laikā māte liedz bērnam tikties ar tēvu un bāriņtiesas NEKO nedara!!! Pat tiesā tiesnese vienīgais par ko rūpējās – lai ātrāk no kakla šīs problēmas viņai. Nihilisms un nekompetence – tās ir bāriņtiesas.
ieva
24.12.2010 07:02
Paldies Vija!!!Ir prieks un lepnums par to,ka ir vēl vecāmiņas,kuras spēj aizsargāt savus mazabērniņus pret nelietīgajiem psihologiem un bāriņtiesu birokratiem. Necilvēkiem!!!
Tādu netrūkst ne Rīgā ne Liepājā,ne Rīgas rajonā.
Rakstiet Valsts Prezidentam!!!! ŠĪ sistēma un attieksme jālikvidē!!!!
Anis
25.12.2010 15:18
Tadi un lidzigi gadi’jumi ir gan Iecavā, gan Bauskā, Rīgā un Ķekavā. Lūdzu visus cietušos no bāriņtiesu terora ziņot policijai , prokuratūrai, un tieslietu ministrijai
Tēvs
29.12.2010 23:00
Ļoti skumjš gadījums, un izsaku visdziļāko sašutumu par šiem sociālajiem darbiniekiem. Paldies Vijas kundzei par šo rakstu, jo ir apstiprinājušās manas aizdomas par Valmieras bāriņtiesas darba metodēm. Arī es pagājušā gadā vērsos Valmieras bāriņtiesā pēc palīdzības,un man bija līdzīgs gadījums. Varbūt, ja Vijas kundze lasa šo atsauksmi, varētu sazināties ar mani, rakstot uz e pastu; namdaris7@inbox.lv
Avs
01.01.2011 11:49
Latvijā pārāk liela vara dota vienam cilvēkam(psihologam,bāriņtiesas vadītāja vietniekam u. c.)
Ar vienu telefona zvanu nevar uz krīzes centru aizvest bērnus. Bērnudārzs (atbildīga vadītāja) nedrīkst bērnu izdot kaut kam bez vecāku klātbūtnes. Te nestrādā liels skaits cilvēku,kas ieņem atbildīgus amatus.
Par iepēršanu mūsdienās – bērni aug tik niķīgi,ka reizēm paši sev sabeidz nervus un apdraud pat savu dzīvību niķu laikā. Reizēm tas jāizbeidz uzkliedzot vai kā citādi, jo respektam un kautkādai paklausībai jābūt. Tas nenozīmē, ka atbalstu pēršanu, bet šajā gadījumā tas bija līdzējis.
http://nra.lv/latvija/89729-cina-par-berna-atgusanu-nebus-viegla.htm?view=comments#comments
Runga
Sist jāsāk! Ne jau bērnus, bet tos monstrus, kas viņus nolaupa vecākiem.
MED
šī sistēma konfidenciāli gatavo orgānu donorus. Tas sen jau darbojas daudzās valstīs un nes lielu peļņu. http://newsland.com/news/detail/id/442278/
sprīdis
nu bērni jau ir ejoša prece, francijā zilie varēšot adoptēt bērnus, ka tik šitas jau nau uz turieni sadomāts sūtīt. adopcija kā zināms ir ienesīga štelle kura tiek maskēta zem vārda, bērna tiesību aizskārums.
jūtu līdzi
ģimenei. Tas ir smags pārbaudījums gan bērniņiem, gan vecākiem un var notikt ar ikvienu no mums, kā to jau parāda Eiropas pieredze. Tiesa, ka bāriņtiesai vienalga, kas notiek ar dzērāju un bezpajumtnieku atvasēm, bērni no turīgām un mīlošām ģimenēm ir visiekārojamākie upuri. Lai izdodas atgūt meitiņu.
vv
«Siguldas novada bāriņtiesa uzskata, ka laikraksts Neatkarīgā Rīta Avīze ir pārkāpis bērna tiesības un žurnālistu profesionālās ētikas normas,» raksta D. Reizenberga. «Publicētā informācija rada Alīnai un viņas māsai Elīnai neprognozējamas, negatīvas sekas pašlaik un turpmākajā dzīvē.» Vai tas nozīmē, ka tās mazās meitenes studē laikrakstos rakstīto?
DANKO
Ja tas sīkais būtu rupjš, izlaists, lamātos, jeb arī slims daunis, viņš nevienai bāriņtiesai nebūtu vajadzīgs, viņš varētu dzīvoties pa savām fecēm un visiem būtu “pie kājas” vai viņu sit, vai viņš ir ēdis, vai arī badā. Šajā gadījuma tas vairāk līdzinās pasūtījuma izņemšanai, kad tiek noskatīts labs, simpātisks bērns un cerot uz vecāku naivumu, vienkāršību un nespēju aizstāvēt savu bērnu, pēc pasūtījuma to izņem no ģimenes, lai varētu šo bērnu vai nu par atlīdzību,vai par draugu būšanu nodot audzināšanā citiem cilvēkiem.
Nika
Latvija valda Barintiesu visatlautiba! VECAKI ESIET MODRI!!! ”Uz patiesi pamatotu aizdomu pamata”, slepdamies aiz saukla ”viss tiek darits berna interesu laba”u.tt. Ja esi ”nevelama”,”neerta” gimene vietejai pasvaldibai, tiek istenotas visdazadakas represijas. Ejot roku roka ar socialo dienestu, var tikt noteikti visfantastiskakie uzstadijumi. jebkura bridi jusu bernu var iznemt no gimenes,”pamatojoties uz aizdomu pamata”. Esmu domas ar Jums, Pilsetnieku gimene! Izturibu JUMS! Ar cienu-no konkretas barintiesas cietusi gimene.
___________________________________________

hmm 20.08.2012 18:01
es saprotu, ka šīm iestādēm jānopelna alga. Pareizi, kā te viens komentē, ja nav iemeslu, tad izdomās un atradīs, paši sadzejos un vecākiem bez iemesla tiks atņemti bērni. Es uzskatu, ka skaitlis ap 2 000 ir šokējoši liels priekš mazās Latvijas, īpaši šajā smagajā situācijā. Viņi kopā ar valdību mūsu valsti un tautu iznīcinās 😦  Žēl, bet uz to mēs ejam un rezultāts pēc dažiem gadiem būs redzams. Tie ir cilvēki bez atbildības, bez mugurkaula u.t.t., tikai papīra burtotāji. Un tagad, smagajā ekonomiskajā situācijā šos bērnus sēdināt valstīj uz kakla??? Kur viņi liks šos tūkstošus??? orgānu transplantācijai atdos, pārdos uz ārzemēm? Un kā viņi sakropļo bērnu psihi!!!- tie nav 10 vai 20 bērni , bet jau runa iet par tūkstošiem. Vai tik tiešām šīs iestādes nevar piespiest sekot, kas notiek nelabvēlīgās ģimenēs, nevis uz aklo atņemt bērnus!?
,,,, 20.08.2012 13:37
Rezeknes bernu tiesibu inspektores tiesi otradi -liek barintiesam ,lai atrak atnem bernus,nemaz neizvertejot situaciju. Un ja to barintiesa neizdara,tad ir tads spiediens ka stradat negribas.
20.08.2012 18:36
Vai aptver, kas ir bērna psihe? Lai kāda ir māte, bet bērnam māte ir māte. Bērns to laicīgo vecāku zaudēšanu uztvers kā nedrīkstēšanu uzticēties svešiem cilvēkiem un vēlāk arī valstīj. Bērni pēc bērnu namiem sameklē pat savus vecākus, pat tos, kuri viņus pameta. Un vēl – vai jēga no psihologiem skolās, ja bērni viņus izsmej un apsmej. Un kāds ir lielākās daļas “psihologu” izglītības un intelekta līmenis Latvijā arī zinu, jo kādreiz pati studēju. Es saprotu, tas ir vieglākais ceļš, atņemt bērnu un pielikt punktu, jo nav jāstrādā, tikai jāatņem un papīri jānoformē 😦
 20.08.2012 19:00
un vēl gribas pateikt vienam komentētājam to, ka ap 2 000 bērnu tiek atņemts katru gadu!!! nevis ilgā laika periodā. Tas liecina, ka pa 10 gadiem būs 20 000 bērnu. Tā ir vesela pilsēta. Jūs spējat to iedomāties!!! Nedod Dievs, ja šie skaitļi ar gadiem vēl palielināsies 😦
rita 20.08.2012 20:30
Nesaprotu kam vispar vajadziga tada iestade kam no berniem nav ne mazakas sajegas. Ka par berna likteni var lemt mazmeitinas kuram vel pasam nav bernu.
svamme 20.08.2012 22:18
ja kaut 1% ir atnemti nepamatoti — mums ir milziga, tragiska problema… un ta IR SISTEMA, kas jamaina
MS 21.08.2012 08:45
Es domāju, ka tas ir vēl viens instruments kā pakāpeniski iznīcināt mūsu pašu tautu. Ģimenes problēmu gadījumā sociālajiem darbiniekiem būtu jāstrādā ar ģimeni, jāstrādā ar vardarbīgajiem vecākiem (ja viņi tādi ir, protams), bet nekādā gadījumā jāatņem bērns. Ja viņi nemāk, tad ir jāuzlabo nopietni mācību programmas!!! Sociālo darbinieku un saražoto psihologu ir vesels lērums, bet viņu kvalitāte zem katras kritikas! To zinu no savas pieredzes un varu pilnīgi apgalvot – Latvijā, labākajā gadījumā, ir kādi pieci labi psihoterapeiti, pat ne psihologi. Sociālie darbinieki-tur vispār var iet studēt jebkurš, kurš neko citu nevēlas vai nespēj apjēgt. Nožēlojami!
Un noteikti jāpiekrīt, ka šī ir traģiska problēma un jau izveidojusies sistēma! Nezinu, vai attiecīgie ierēdņi lasa šos komentārus un seko līdzu tam, ko raksta masu mēdiji, bet nekas cits neatliek kā cerēt, ka kāds tomēr pacentīsies šo iedibināto kārtību mainīt.
Wida 01.06.2010 09:46
Kaut nu mēs nenonāktu situācijā kā ārzemēs, ka 9-gadīgas meitenes trauku nomazgāšana un miskastes iznešana tiek uzskatīts par vecāku pārkāpumu (bēwrna izkalpināšanu) nevis normālu darbaudzināšanu. Ja nemaldos Bauskā bija tas gadījums, kur mātei bērnu atņēma dēl it kā “pārlieku lielas rūpes”? Es laikam esmu pret, ka šādus jautājumus izšķir vietējā bāriņtiesa. It kā viņi savus iedzīvotājus labāk zin, bet tajā pašā laikā tur var būt tik daudz subjektīvisma! Un nabadzība- tas vēl nenozīmē, ka ģimene kritiska.
doma 01.06.2010 10:58
bērniem vecāki vajadzīgi vienalga kādi tie arī nebūtu, jo tādas ir viņu saknes un jālabo būs pašiem vecāku kļūdas. Bieži vien bērni no alkoholiķu ģimenēm izaug par priekšzīmīgiem vecākiem. No vecāku kļūdām mācoties. Grūti, bet kas saka ka jābūt viegli. Ja reiz laists pasaulē, tātad vajadzīgs. Atņemtajiem bērniem, lai Dievs stāv klāt, svētī un pasargā no visa ļaunā.
betijacelmale
Tie stāsti man atgādināja nesen TV redzētu filmu par Austrāliju pirms otrā Pasaules kara. Tur aborigēnu un jaukto ģimeņu atvases vardarbīgi izņēma no ģimenēm, ievietoja bērnunamos vai baltajās audžuģimenēs. Vai tas nav stāsts no tās pašas “operas” – “mežoņiem atņemt bērnus un izaudzināt pēc sava prāta”? Kam ir vajadzīgas tās atvainošanās, kad vecāku un bērnu likteņi ir sakropļoti?
lietussargs
tātad humāni ir izņemt bērnu no ģimenes, kur varbūt vecāki kādreiz uzkliedz un parauj aiz rokas, un ievietot svešā audžuģimenē vai sterili korektā audzināšanas iestādē?
Tu nesaprati manu domu, protams, tieša sakara ar pabalstiem nav, bet šīm pussociālistiskām itkā ārkārtīgi demokrātiskām iekārtām ir arī totalitārisma iezīmes – sabiedrības kontrole par indivīdu.
articulus100. Valsts pārmērīga iejaukšanās ģimenē, tas jau pēc Marksa, kas sapņoja visus bernus izaudzināt inkubatoros. Ja vien bērna veselību neapdraud sadisti, būtu jāļauj ģimenei pašai risināt savas domstarpības.
Valstij rūpīgāk vajadzētu uzraudzīt pederastus, kuri ir nepietiekami novērtēts drauds bērniem un var tos sakropļot uz mūžu.
AndaLiduma 2012. g. 10. janvārī
Sie bezdveseliskie cilvecini, ka strada bernu tiesibu aizsardzibas institucijas vispar nedrikst berniem tuvoties! Viniem nerup absoluti nekas talak pasiem par saviem deguniem. Vini spejigi uz visneiedomajakamo moralo vardarbibu pret gimenem kopuma, nerunajot jau par to launumu ko vini ir spejigi nodarit vienam neaizsargatam berninam. Tas labi, ka berns ir atgriezts gimenei atpakal, jo krizes centros atmosfera ir briesmiga! Saucamos psihologus, kas tur tup un naudinu sanem ar mietu dzit no turienes. Labuma no viniem nekada, tikai bernu pratinus saboja. Kad siem cilvekiem pajautasi: Kadel jus ta rikojaties un vai jums savi berni ir? Jus noteikti ieraudzisiet sarkanu jo sarkanu dusmas parviebtu muli, kas ar slienam uz lupam jums atcirtis: Lieciet manus bernus miera!
s 2012. g. 10. janvārī
Būtu jau labi, ja būtu kas tiešām pārauga šīs iestādes darbību, jo tas ir tikai uz papīra! Ja iet sūdzēties par Bāriņtiestu tu tiksi pataisīts par pilnīgu muļķi! Ja pakalusās juristu stastītos stāstus, tad patiesībā viņi nedara neko tik krata ar pirkstu tā nevar darīt, bet kā jādara ar nemāk pateikt! Pēdējā laikā saprotu ši nav tā iestāde, kas pārstāv Bērna intereses!

Advertisements

Discussion

One thought on “6.Tautas balss

  1. Lieta kurā māte izmantoja bāriņtiesu kā ieroci!
    Rīt, 4.aprīlī plkst. 15:00, Administratīvajā apgabaltiesā Jēzusbaznīcas ielā 6, 303.zālē, tiks skatīta lieta pret Ogres Bāriņtiesu, kura tikai pēc mātes safabricētiem iesniegumiem, “psihologu” slēdzieniem un nepārbaudot informāciju, iesaistot pašvaldības policiju atbrauca, aizveda bērnus un man, bērnu tēvam, noņēma aprūpes tiesības. Kā vēlāk izrādījās tas viss bija meli un nepatiesība un Ķekavas bāriņtiesa aprūpes tiesības atjaunoja. Arī administratīvā tiesa atzina Ogres bāriņtiesas rīcību kā prettiesisku. Ogres bāriņtiesa lēmumam nepiekrita un pārsūdzēja apgabaltiesā.
    21.03 bija nolikta tiesas sēde kura pilnīgi neiepazīstoties ar lietas materiāliem un streotipisku uzskatu vadīti lietas apstākļus pavērš pret mani un faktiski lieta atkal sāk izskatīties netīra. Šī lieta ir interesanta ar to ka māte jau vairāku gadu garumā māk apvārdot cilvēkus par to cik ļoti ir cietusi no kopdzīves, cik viņa loti rūpējas par bērniem, bet es savukārt nē utt. Patiesībā ir dzeguze kas apzagusi ģimeni (faktiski bērnus). Karjeru (ja tā to var nosaukt) vienmēr likusi pirmajā vietā. Pat bērna gulēt likšana vienmēr bijusi 2-3stundu garumā un man tāda bērna spīdzināšana nav pieņemama. Nemaz nerunājot par higēnas jautājumiem.

    Visiem kam ir interese par minēto lietu nav liegts apmeklēt šo tiesas sēdi.

    Posted by Gatis Krūmiņš | April 3, 2013, 8:43 pm

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: