#
Uncategorized

Bērnu un vecāku beztiesība jeb 21. gadsimta inkvizīcija

juusu-berni-1330132170.jpg
Diena.lv  2010. gada 5. augusts

Vēl nav aizmirsts lielais jandāliņš, ko sacēla mazais puišelis, stāstot kādu televizijā skatītu asinis stindzinošu šausmu stāstu par sadistiem melnās maskās, kas viņu aplējuši ar benzīnu un aizdedzinājuši. Bērnu uzraudzības iestādes tādu traci, protams, nevarēja atstāt bez ievērības – tām taču vienmēr ir jābūt gatavām eksponēt savas pastāvēšanas svarīgumu un aizvien pieaugošo vajadzību pēc nodokļu maksātāju naudas.Šoreiz nu iestādes pavisam nesmuki aptaisījās. Jeb visā krāšņumā parādīja savu āža kāju. Ar stulbi formulētu iemeslu gan vainīgais puišelis, gan citi zēni no šīs ģimenes tika aizvesti. Vienkārši nolaupīti ar valsts piešķirtām tiesībām tos nolaupīt.

Jo lūk, ģimenē pastāvot emocionālā vardarbība. Puišelis melojis tāpēc, ka, ja tēvs būtu uzzinājis par puišeļa blēņām, tas būtu bijis dusmīgs, tātad skaidrs – ģimenē emocionālas vardarbības pazīmes. Un tāpēc – bērnus, ne tik vien šo, bet arī citus, prom.
Represīvo iestāžu visatļautība un nekaunība ir aizgājusi par tālu. Jebkura ģimene var tikt represēta, tam iemeslu varēs atrast vienmēr. Gan viduslaiku inkvizīcija, gan drausmīgā padomju iestāde NKVD savas darbības laikā arī varēja aizvest jebkuru cilvēku, lemjot tam mirt valsts nāvē. Un, ja ņemsim vērā, ka bērna nolaupīšana ir otrais smagākais noziegums pret personu pēc nonāvēšanas, tad salīdzinājums ar NKVD vairs tik nesavienojams neliksies.Šodien vairs nav ne viduslaiki, ne 1937. gads un ir pietiekami daudz iespējas dot pretsparu šiem valsts sankcionētiem noziegumiem. Nedrīkst samērā neliela struktūra terorizēt 95% cilvēku vairākumu. Šis Limbažu bērnu nolaupīšanas gadījums raisīja neparasti lielu sabiedrības rezonansi. Daži no komentāriem.

– Man ari bija bail iet mājās bērnibā, kad piesmēlu zābakus, jo bija skaidrs, ka esmu darījis to, ko man neļauj. Bet vai tadēļ tā ir emocionāla vardarbība?

– “Emocionālā vardarbība”, kas esot kaunināšana, uzkliegšana un citāda nosodīšana ir Rietumu liberālās ideoloģijas izdomājums, lai iejauktos cilvēku pesoniskajā dzīvē. Ģimenē jau tā ir liela bēda un nelaime, bet uzrodas šie bērnu “aizstāvji” un nelaimīgā zēna brālīšus aizved uz t.s. rehabilitācijas centru, kas bērnu vienaudžu vidū ir tas pats kas cietums.

– To puišeli kārtīgi ar siksnu nostaigāt un tad tādu benzīna ostīšanu aizmirsīs līdz pilngadībai, bet tiem “bērnu glābējiem” ir jāatslābst – vecākiem pašiem jāaudzina savi puikas.

– Nabaga bērniņš, kas tad tur liels – benzīniņu paostīja! Stulbie vecāki viņam par to nenopirka čupačupsu, bet nolamāja! Vardarbība ģimenē! Kur vēl tālāk savā stulbumā var aiziet šādi “bērnu tiesību aizstāvji”. Bērniem ir tikai tiesības, vecākiem – tikai pienākumi, tā sanāk? Tikko pacel balsi – emocionālā vardarbība, parauj aiz auss – fiziskā. Nu tad lai saliek visus bērnus bērnunamos, bet vecākus – labošanās iestādēs, būs visiem laime.

– Ar bērnu atņemšanu sociālie darbinieki izdara vēl lielāku vardarbību, nekā vecāki ar uzkliedzienu vai citādu sodīšanu. Tās ir šausmas bērnam, kuru aizved uz patversmi prom no vecākiem. Tā ir liela psiholoģiska trauma. Kā tie sociālo dienestu darbinieki “cenšas”, varu galvot, ka tikai sava labuma, proti, savas darba vietas dēļ, jo redz, šis gadījums izskanējis pa visu valsti.

– Vecmāmiņ, neskumsti, tos sīčus turēs tai centrā tik ilgi, kamēr šie par Pavļikiem Morozoviem kļūs… Tikko piekritīs apmelot vecākus tā atlaidīs. Tā rodas 21 gadsimta morozovi, un vairumā.

– Būs vēl viena sociālo darbinieku izčakarēta ģimene. Bailes no soda vēl neliecina par vardarbību. Kā pēc tam dēls varēs paskatīties tēvam acīs, kas viņa dēļ nonācis varmākas statusā? Kā jūtas astoņgadīgais brālis, kas, iespējams, vēl ilgi pārdzīvos to, ka viņa neapdomīgo izteicienu dēļ sācies šis murgs? Kā jūtās ģimene, kad viņa ir izvilkta visu apskatei – kāds viņiem finansiālais stāvoklis, kad viņi ir lūguši palīdzību un kad ko ir pārkāpuši? KAS TO VISU SALĪMĒS ATPAKAĻ?! Ne jau nu sociālie darbinieki ar savu formālo pieeju. Lai spēks ģimenei šito izturēt!

– Likvidēt parazītisko veidojumu “Bāriņtiesa”!

– Ģimene un vēl trūcīgā par tiesu var nesapņot… Nenolīgt viņiem par santīmiem tādus advokātus, kā “bērnu tiesībusargi” algo, tiem parazītiem naudas pietiek.

– Protams, vajadzēja paslavēt bērnu un teikt:paosti vēl čabulīt, ja pietrūks ostamais es pats vēl piepirkšu klāt, bērniņ, ne? Un darbā arī par pārkāpumiem un kļūdām vajadzētu prēmijas, ne?- Interesanti, ko par benzīna ostīšanu un citām blēņām būtu jāsaņem – uzslavas, balvas, saldumi, vispārēja atzinība vai publiska godināšana. Rietumu ievazātais “emocionālās vardarbības” surogāttermins liedz vecākiem normāli audzināt bērnus, jo jebkura pārkāpuma gadījumā ir iespējams izvairīties no soda jo var paziņot ka mājās gaidāma “”emocionāla vardarbība” un tādējādi tiek audzināta lūzeru sabiedrība ar “Pavļika Morozova, stučītāja” morāli kas nespēs atbildēt par savu rīcību.

– Un šāds veidojums kā Bāriņtiesa dzīvo no maniem nodokļiem!!! Vēl viens iemesls, lai nevēlētos neko maksāt šai valstij!

– Bāriņtiesas, kurās silti sēž visādas vecenes, kurām no bērnu audzināšanas nav nekādas sajēgas…- Atkal iemesls pazemot vecākus, sociālie rādīs, ka strādā, kāda iestāde atkal sūks naudu no pašvaldības. Tā ir labi izstrādāta sistēma. Tagad mēnesi tantes tēlos labiņās izsūks no bērnien ļauno patiesību par vecākiem, lai tos varētu sodīt. Kā tie bērni pēc tam sadzīvos ar vecākiem! Nedrīkstēja atņemt bērnus. Ja tiešām būtu nepieciešamība izdibināt taisnību, to varēja darīt savādāk.

– Tādi laiki, rāt nedrīkst, pērt nedrīkst, likt ko strādāt mājās – noziegums. Bet kad vajadzēs puikas un vīrus, kas Tīreļpurvā noturas, kas no Sibīrijas atgriežas, vai Vecrīgā barikādes ceļ, tad bāreņtiesas tos importēs no Āzijas.

– …laikam pēdējos 6000 gadus neviens neprata bērnu audzināt. Nu tagad beidzot mums ir atradušies speciālisti.- Pateicoties mūsu pašu līdzcilvēku pārspīlējumiem (šajā gadījumā bāriņtiesas un soc.darbinieki) izaugs tādi ārzemju infantili lumpeņi, kuri skaidri zinās, ka viņiem IR tiesības, pārējiem gan nav. Ar tādu pašu pārcentību pieņemam ES norādījumus un likumus… Jēra dvēseles… No kurienes tad latviešiem lai veidojas stipri vīrieši, ja jau bērnībā tu ar viņiem ņuņņāsies? Vai tajās bāriņtiesās strādā vecmeitas-zilzeķes, kurām pašām bērnu nekad nav bijis?

– No rīta, izlasot šo rakstu, biju tik ļoti sašutusi, ka pat nespēju komentēt.Piedodiet, bet, ja bērnam pēc kārtīga nedarba NAV BAIL no soda, tad ar viņu kaut kas nav kārtībā! Tādēļ tas, ka puika samelojās ir PILNĪGI NORMĀLI un to saprata pat 8-gadīgais brālītis, bet tikai ne sociālie darbinieki. Kurš no mums bērnībā, sataisot ziepes, nav baidījies no soda (nav nozīmes vai no pēriena, bāriena vai kāda aizlieguma)?

– Man liekas, ka tagad gan ar tiem bērniem būs cauri pēc pamatīgas smadzeņu skalināšanas. Tas ir kā maitu liju uzbrukums – tagad tas tēvs, kas šķita normāls tēvs, pats vairs nevarēs savā ģimenē veikt nekādu audzināšanu – ne labu, ne sliktu, ne pareizu, ne nepareizu, ne dumju, ne gudru, jo tie būs pāspējuši bērnu prātos iepotēt apziņu, ka sliktais nāk no ģimenes. Tēvam pašam būs vajadzīga rehabilitācija un psihologa palīdzība. Tā tās maitu lijas atrod sev upurus un plosa tos.

– Tas jau ir liberastu ideoloģijas mērķis – panākt lieko cilvēku izzušanu samazinot dzimstību. Aizvien vairāk apgrūtinot bērnu audzināšanas jau tā grūto darbu. Latvieši, protams, ir liekie un planēta no tiem jāatbrīvo.

Bet vairāku  simtu komentāru vidū izceļas šis:

UZSTĀDīSIM SEV JAUTĀJUMU – ko katrs esam darījuši, lai cīnītos ar šo liberalisma sērgu. Ja mēs to pasīvi vērosim, tā izplatīsies arvien tālāk, līdz pilnīgi iznīcinās mūsu sabiedrību. Dzīvosim tā, lai ikkatru dienu šai sātaniskai ideoloģijai un tās nesējiem dotu asu un reālu pretsparu! Ir laiks sākt dibināt spēcīgu un visu valsti aptverošu organizāciju, kas starptautiskā sadarbībā cīnītos pret liberastu iedibināto “bērnu tiesību” fašismu!

Pagaidām dibināsim domubiedru šūniņas un grupas, lai reiz tās varētu apvienoties un kļūt par reālu pretspēku viņu nelietīgajām darbībām!

Un tas jau ir nopietni. Senlaiku demons Molohs, kas pieprasa sev upurēt bērnus, ir ienācis 21. gadsimtā un savas ļaundarības veic zem “bērnu tiesību” maskas, savus taustekļus izpletis pa visu Rietumu pasauli. Taču visur tas arī sastop pretsparu. Krievijā tā invāziju nopietni kavē un krievu bērnus un vecākus aizstāv pravoslāvu baznīca. ASV nav ratificējušas konvenciju, uz kuru balstoties, bērnu nolaupītāji atņēmuši vecākiem tiesības izlemt kas ir un kas nav viņu bērnu interesēs. Pat Vācijā Ādolfa Hitlera laikā iedibinātā vāciski fundamentālā, varenā un pedantiskā Jugendamt vairs nevar brīvi un atklāti darīt savus melnos darbus, jo atrodas pastāvīgā sabiedrības uzraudzībā. Apskatot daudzo valstu pretojošos vecāku tiesību cīnītāju vietnes Internetā, rodas cerība, ka vēl viss nav pagalam.

Te katram ir roka jāpieliek. Vienaldzība un slinkums jums var maksāt visdārgāko, kas jums ir – jūsu bērnus.

Un vēl – es balsošu par to partiju, kura apsolīs likumdošanā izmaiņas, kas pārtrauks bērnu nolaupītāju noziedzīgo darbību. Un zinu, ka liberālo antivērtību proponētāja “Vienotība” tā nebūs.

Dažas norādes uz resursiem citās valstīs:

http://www.jugendamt-wesel.com/CEED_eng.htm http://www.jugendamt-wesel.com/Video_liste.htm   http://www.fightcps.com/ http://www.squidoo.com/fightcpsvideos  http://oodvrs.ru/ http://www.pravoslavie.ru/smi/383.htm   http://www.novorossia. org/books/553-uzakonennoe-poxishhenie-detej.html   http://www.demographia.ru/lib/i ndex.html?idR=8&idArt=1355

creative_commons-2cc9ba94d8cf2133f6b2d596b0982980 Creative Commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas

Advertisements

Discussion

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: